Hľadáme kolegov do oboch predajní v Bratislave!

Staň sa členom nášho tímu! Hľadáme veselých, komunikatívnych, športovo založených predajcov a šikovných mechanikov. 

Naša pracovná doba je od utorka do soboty, voľné pozície sú v oboch predajniach: 

  • odborný predajca bicyklov a príslušenstva, plat 1000€/mes brutto
  • mechanik, plat 1000€/mes brutto

Odborný predajca 

Ak ťa bavia bicykle, máš príjemné vystupovanie a navyše sa zaujímaš o trendy v cyklistike, radi sa s tebou porozprávame o práci v predajniach Športservis.

Hlavnou náplňou pracovnej pozície je komunikácia so zákazníkom - poradenstvo a predaj. Tvojou úlohou bude zistiť potreby zákazníka, pomôcť mu vo výbere bicykla, cyklistického príslušenstva a správnych doplnkov. Zákazník je pre nás dôležitý, rovnako ako snaha vyjsť v ústrety a zodpovednosť pri riešení všetkých požiadaviek.

Naši zákazníci prichádzajú do kamenných predajní, alebo si objednávajú tovar prostredníctvom eshopu. Ak ťa viac oslovuje predaj cez internet, komunikácia mailom alebo telefónom, súčasťou tvojej práce môže byť aj online predaj.

Na výkon tejto práce sú potrebné: vzťah k športu, príjemné vystupovanie a nekonfliktná komunikácia, trpezlivosť, schopnosť riešiť problémové situácie, práca s PC.
Ak vieš cudzí jazyk, je to výhoda - angličtinu, nemčinu alebo maďarčinu u nás určite využiješ.

 

Mechanik

Bicykle sú tvojou vášňou, baví ťa ich servis a chceš sa tým živiť? Hľadáme šikovných a zručných mechanikov.

Náplňou tvojej práce bude skladanie, nastavenie a servis bicyklov. Dôležité je, aby si mal skúsenosti so servisovaním bicyklov, vyznal sa v stavbe bicykla a súčasných trendoch, ceníme si zodpovednosť a spoľahlivosť. Ak budeš šikovný, veľa vecí sa u nás naučíš.

Na výkon tejto práce od teba potrebujeme: skúsenosti so servisom bicyklov, príjemné vystupovanie pri komunikácii s kolegami a zákazníkmi, schopnosť riešiť problémové situácie a zodpovedný prístup.

 

Čo získaš

Získaš slušný plat, cyklistické benefity, osobný rozvoj a odborné školenia. Ponúkame prácu na plný úväzok, živnosť alebo na dohodu v profesionálnej predajni bicyklov, kde budeš robiť s tými najlepšími značkami bicyklov (Santa Cruz, Giant, Focus, Scott, CTM, Kellys a pod.).

  • slušný plat
  • cyklistické benefity
  • najlepšie značky bicyklov
  • super kolektív

Zaujala ťa naša ponuka? Tvoj životopis a bližšie informácie prosím pošli na mailovú adresu m.rokosz@sportservis.sk. Tešíme sa na teba! Tím Športservisu