Požičovňa vozíkov

Uvažujete o kúpe cyklovozíka alebo si chcete vyraziť na cyklovýlet s deťmi? Ponúkame Vám možnosť požičania cyklovozíkov. V prípade, že si u nás po zapožičaní kúpite nový cyklovozík, požičovné Vám vrátime. Požičovňa cyklovozíkov je len v predajni v Podunajských Biskupiciach, Trojičné námestie 3, Bratislava.

Thule Lite 1

Detský vozík Thule Chariot Lite 1 je určený pre jedno dieťa. Cyklovozík môžete využiť pri cyklistike, prechádzkach, na behanie alebo lyžovanie. Vozík prináša bezpečnú a pohodlnú jazdu aj na nerovnom povrchu. Vozík je skvelý tréningový partner, vďaka ktorému môžete byť ľahko a zábavne aktívny po celý rok.

Hmotnosť: 11,70kg
Nosnosť: 34kg
 
Požičovné:
 
20 € / deň,
30 € / sobota až utorok,
40 € / piatok až utorok,
70 € / týždeň
 
Záloha 600 €
 
Ak si u nás vozík požičiavate, prosíme o jeho vrátanie v čistom stave. Pri porušení tejto povinnosti budeme účtovať poplatok za vyčistenie 20 € (strhnutím zo zálohy). Ďakujeme.
 
pozicovny cyklovozik

 

Detský vozík Weehoo

Záloha: 350 € 

Požičovné: 10 € / deň, 20 € / sobota až utorok, 30 € / piatok až utorok,
40 € / týždeň 

 

Tento detský cyklopríves umožňuje bezpečnú a príjemnú prepravu detí, ktoré vyrástli z klasického detského cyklovozíku a nie sú schopné ešte samy bezpečne ovládať detský bicykel alebo absolvovať s ním dlhšie trasy.
 
Príves je určený pre deti vo veku od 2 - 9 rokov, s výškou 96 - 132 cm a váhou max. 30 kg.